Grant pro učitele 2024

GRANT PRO UČITELE 2024 je tady!

Grant pro učitele navazuje na naše aktivity

Na projekt EDUbus, který jsme vytvořili jako podporu pedagogickým sborům.
Na projekt EDUgrant, jímž se snažíme podporovat školy v oblasti smysluplného zapojování moderních technologií.
Na realizaci Grantu pro učitele v roce 2021, 2022 a 2023.

Díky aktivním učitelům se můžeme pochlubit více než 40 výstupy. Podívejte se na PODPOŘENÉ PROJEKTY, jak zavádějí moderní technologie učitelé na českých školách. Chcete vyzkoušet, jak se práce s technologiemi líbí i vašim žákům? Neváhejte a přihlaste se!

Grant pro učitele
Pro koho je Grant pro učitele určen?
  1. Navštívila Vás naše pojízdná polytechnická laboratoř? Motivovali jsme Vás k využití nových pomůcek, metod?  Chtěli byste si techniku a postupy nejdříve vyzkoušet, než budete prezentovat kolegům či vedení školy? Vy jste naše cílová skupina.
  2. Chcete se podělit o Vaše zkušenosti, nápady a materiály? Preferujete myšlenku sdílení? Napište nám své nápady nebo přispívejte pravidelně do našich sekcí Inspirace ve výuce a Inspirace pro kreativitu. Vy jste naše cílová skupina.
  3. Uvažujete o využití nějaké technologie – pomůcky, zatím jste však neměli příležitost se s námi setkat. Víte, že byste konkrétní pomůcku rádi využívali, jste motivovaní příkladem někoho jiného, ale chcete nejprve získat jistotu, než pomůcek do školy pořídíte celou sadu? Jste ochotni se s námi podělit o vaši představu a na závěr sdílet ukázku využití takovéto pomůcky? Vy jste naše cílová skupina.

Pokud se vidíte, v některé z výše uvedených cílových skupin, rádi byste vyzkoušeli pomůcku, kterou jsme v grantu ještě neměli možnost ověřit, nebo máte inovativní nápad, který ukáže i již vyzkoušenou pomůcku v jiné perspektivě, neváhejte a napište nám!
Podpoříme Vás ve vašich dalších nápadech a vizích nákupem pomůcek a metodickou podporou!
Přihlaste se do Učitelského grantu a napište nám Vaše představy. Horní hranice podpory byla stanovena pro letošní rok částkou 15 000 Kč. Každý měsíc vybíráme jednoho z Vás.

Partner projektu

ČEPS partner projektu

Podpořené projekty

Dron v Opavě

S dronem v Opavě se děti učí novým dovednostem

Oculus Quest

Virtuální svět a prostor zprostředkovaný 3D brýlemi na základní škole v Plumlově.

Micro:bit v Děčíně

Testování možností mikropočítače Micro:bit na ZŠ Dr. Miroslava Tyrše v Děčíně.

Lego SPIKE PRIME

SPIKE PRIME pro rozvoj informatického myšlení na ZŠ v Plzni

LEGO Spike Essential

Paní učitelka v Chyňavě zkouší pro výuku informatiky Lego Spike Essential.