Grant pro učitele 2021

V roce 2021 jsme s naším partnerem společností ČEPS zrealizovali Grant pro učitele. Úspěšně jsme tak navázali na naši činnost, jíž se snažíme podpořit zajímavé školní projekty a podařilo se nám zapojit a podpořit kolegy, kteří si chtěli vyzkoušet nové nápady a technologie ve své praxi.

Aktuálně již projekt pro rok 2021 skončil, ale budeme se snažit stejnou či jinou formou podpořit a motivovat učitele i v roce 2022. Sledujte naše stránky.

Na co jsme navázali ?

Na projekt EDUgrant, jímž se snažíme podporovat školy v oblasti smysluplného zapojování moderních technologií.
Na projekt EDUbus, který jsme vytvořili jako podporu pedagogickým sborům.

Grant pro učitele

 

Jaká byla cílová skupina našeho grantu?

Informace pro zájemce – rok 2021.

Pro koho je Grant pro učitele určen?
  1. Navštívila Vás naše pojízdná polytechnická laboratoř? Motivovali jsme Vás k využití nových pomůcek, metod?  Chtěli byste si techniku a postupy nejdříve vyzkoušet, než budete prezentovat kolegům či vedení školy? Vy jste naše cílová skupina.
  2. Chcete se podělit o Vaše zkušenosti, nápady a materiály? Preferujete myšlenku sdílení? Napište nám své nápady nebo přispívejte pravidelně do našich sekcí Inspirace ve výuce a Inspirace pro kreativitu. Vy jste naše cílová skupina.
  3. Uvažujete o využití nějaké technologie – pomůcky, zatím jste však neměli příležitost se s námi setkat. Víte, že byste konkrétní pomůcku rádi využívali, jste motivovaní příkladem někoho jiného, ale chcete nejprve získat jistotu, než pomůcek do školy pořídíte celou sadu? Jste ochotni se s námi podělit o vaši představu a na závěr sdílet ukázku využití takovéto pomůcky? Vy jste naše cílová skupina.

 

Pokud se vidíte, v některé z výše uvedených cílových skupin, neváhejte a napište nám!
Podpoříme Vás ve vašich dalších nápadech a vizích nákupem pomůcek a metodickou podporou!
Přihlaste se do Učitelského grantu a napište nám Vaše představy. Horní hranice podpory byla stanovena pro letošní rok částkou 15 000 Kč. Každý měsíc vybíráme jednoho z Vás.

Partner projektu

ČEPS partner projektu

Podpořené projekty

Lego SPIKE PRIME

SPIKE PRIME pro rozvoj informatického myšlení na ZŠ v Plzni

LEGO Spike Essential

Paní učitelka v Chyňavě zkouší pro výuku informatiky Lego Spike Essential.