O nás

Jsme tým pedagogů, kteří se již přes 10 let věnují rozvoji digitálních technologií ve školství. Na informační technologie se díváme ze zorného úhlu pohledu učitele – zanedbáváme věci pro výuku málo využitelné a naopak identifikujeme funkce a nástroje s edukativním potenciálem. Známe slabiny IT dovedností většiny českých pedagogů. V našich seminářích se zaměřujeme především na skupinu uživatelů ve fázi „notorický začátečník“. Jsme však schopni nabídnout vzdělávání i pro pokročilé uživatele.

EDU team

Naše zkušenosti vycházejí z pedagogické praxe na základních a středních školách a z působení v soukromém sektoru – Nakladatelství Fraus, Institut pro další vzdělávání. Jsme držiteli certifikátu Google Educator z roku 2015, prošli jsme školením v centrále Apple v Londýně. Pomohli jsme více jak 100 škol v zavedení a rozvoji cloudového řešení a digitálních dovednostech pedagogů.

Jako lektoři jsme v průběhu let školili učitele na mnoha základních a středních školách, vysokoškoláky či učitele didaktik na pedagogických fakultách v Praze, Hradci Králové, Brně, Olomouci, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem a dalších.
V soukromém sektoru jsme vzdělávali lektory pro Google, AV Media, Akademii moderního vzdělávání. 6 let jsme jako lektoři školili pro Google Česká republika.

Protože nejme svázáni s žádnou hardwarovou či softwarovou firmou,  náš pohled na věc je nezávislý!

Kromě různých oblastí zapojení moderních technologií se zabýváme i řadou jiných didaktických témat. Spolupracujeme s odborníky, metodiky, z různých oborů vzdělávání. Naší snahou je nabízet kvalitní komplexní nabídku vzdělávacích aktivit.