EDUTEAM spouští nový GRANT

Pro rok 2021 vypisujeme GRANT PRO UČITELE. Chceme tak navázat na naši činnost, jíž se snažíme podpořit zajímavé školní projekty. Novinkou pro tento rok je podpora kolegů, kteří si chtějí vyzkoušet nové nápady a technologie ve své praxi.

Na co navazujeme ?

Navazujeme na projekt EDUgrant, jímž se snažíme podporovat školy v oblasti smysluplného zapojování moderních technologií.
Navazujeme na projekt EDUbus, který jsme vytvořili jako podporu pedagogickým sborům.

Grant pro učitele

Pro koho je Grant pro učitele určen?

  1. Navštívila Vás naše pojízdná polytechnická laboratoř? Motivovali jsme Vás k využití nových pomůcek, metod?  Chtěli byste si techniku a postupy nejdříve vyzkoušet, než budete prezentovat kolegům či vedení školy? Vy jste naše cílová skupina.
  2. Chcete se podělit o Vaše zkušenosti, nápady a materiály? Preferujete myšlenku sdílení? Napište nám své nápady nebo přispívejte pravidelně do našich sekcí Inspirace ve výuce a Inspirace pro kreativitu. Vy jste naše cílová skupina.

Podpoříme Vás v dalších nápadech a vizích nákupem pomůcek a metodickou podporou! Přihlaste se od Učitelského grantu a napište nám Vaše představy. Horní hranice podpory byla stanovena pro letošní rok částkou 15 000 Kč. Každý měsíc vybíráme jednoho z Vás.

Sledujte stránky GRANTU – www.eduteam.cz/grant-pro-ucitele/. Budeme zde zveřejňovat další informace.