Google učebna – řešení pro distanční výuku

Chcete dobře zvládnout komunikaci se žáky, u menších dětí poskytnout rodičům nástroj a pomoc při domácí výuce? Chcete se i na dálku setkávat s vašimi žáky a poskytnout jim prostor nejen pro výuku, ale i pro společnou komunikaci? Nebojte se a pojďte do toho s Googlem, využijte Učebnu Google. Není to tak složité! Vodítkem Vám může být i naše prezentace.

Pro shlédnutí prezentace klikněte na obrázek

pokus

Google Učebna,  jak již název napovídá, je od společnosti Google. Jde o základní službu G Suite pro vzdělávání – cloudové řešení pro školy poskytované školám zdarma. Učebna je provázaná s dalšími Google nástroji a aplikacemi v G Suite. Podrobnosti o Učebně a možnosti, které nabízí, si můžete prohlédnout v přiložené prezentaci.

Vlastní nasazení CLOUDU od společnosti Google ve škole také není komplikované a celý postup zavádění lze shrnout do tří kroků. Ke každému klíčovému kroku nabízí Google také instruktážní video.

Registrace:

Ověření domény:

Základní nastavení:

Dalším krokem je postupné zavádění služeb, které toto cloudové řešení nabízí. Pokud se obáváte nasazení, nevadí. Pomáháme školám s nasazením i vlastní implementací do prostředí školy. Připravili jsme si pro Vás řadu akreditovaných seminářů. V rámci vzdělávání je nezbytné respektovat počáteční znalosti a slovesnosti účastníků.